Montážní zařízení

Firma ETS působí již řadu let v oblasti stavby montážních zařízení. Naše firma si zakládá hlavně na otevřené komunikaci se zákazníkem. ETS staví na mnoholetých zkušenostech svého týmu a to hlavně v oblasti automotiv. Díky tomu můžeme zaručit naplnění všech zákaznických požadavků od samotného vývoje, po sestavení, až k oživení zařízení a jeho následného předání. Všechny tyto fáze jsou otevřeně komunikovány se zákazníkem tak, aby bylo naplněno zadání. K tomuto jsou použity moderní prostředky projektového managementu. Naše firma nikdy nespí a neustále sleduje nejnovější trendy v průmyslu tak, aby byla stále na popředí automatizace.

Stůl na optickou kontrolu potahu dveří s různými barvami a intenzitami světla, který slouží pro montáž a optickou kontrolu koženého čalounění dveří.

Krimpovací stanice s kamerovou kontrolou spoje. Tato stanice slouží pro krimpování elektronické ruční brzdy.

Automat na vybalování z kartonu. Vybalovaní spočívá v tom, že automat rozřízne lepenku na kartonu, otevře kartou, odebere obsah a umístí na dopravník. Karton je pak následně odhozen do odpadu.

Flow rack pro přísun materiálu k výrobní lince. Pásové dopravníky k výrobnímu automatu.

Flow rack pro přísun materiálu k výrobní lince

Pásové dopravníky k výrobnímu automatu

Svařovací přípravky (MIG/MAG/TIG)

Přípravky pro vibrační svařování

Yanfeng - Global Automotive Interiors KUNSTSTOFF-FRÖHLICH GmbH Phillips-Medisize KOSTAL Group Adient Dura Automotive Faurecia SENCO Příbram WSM – Walter Solbach Metallbau GmbH | Qualität in Metall