Historie

Společnost ETS Technology SE byla založena v roce 2015. Její počátky se však datují do roku 1995, kdy byla založena společnost Elisch + B electro. V té době jsme ve starém skladu v Příbrami začali obchodovat s elektrickým materiálem.

V roce 2005 firma zakoupila pozemek na lukrativním místě v Příbrami a dala vybudovat nové sídlo. O rok později se stala akciovou společností. Postupně si ETS Technology SE začala budovat pověst a podařilo se jí se úspěšně prosadit i mezi velice silnými konkurenty.
V roce 2010 překročil obrat společnosti 200 000€.
Společnost začala spolupracovat se strojírenskými firmami a pomalu začala dodávat materiál pro automobilový průmysl.

Dceřiná společnost Elisch sestavila tým ze schopných osob a díky tomu umožnila vytvořit novou společnost Elisch Technology, která byla přejmenována na ETS Technology SE. Společnost se rozhodla si pronajmout výrobní prostory na Hluboké nad Vltavou, kde získala prostor pro strojní vybavení, a tím zajištění vlastního obrábění.

V roce 2016 byl zakoupen nový CNC soustruh a dvě CNC obráběcí centra. Z toho důvodu firmě nájemní hala na Hluboké nestačila, proto se na konci roku 2018 vybudovala nová hala v Příbrami, a to dalo za vznik novému týmu v Příbrami.

"Jsme malá firma s velkými cíli, které se vždy soustředí na silné zaměření zákazníků. 20 let zkušeností nám dává dobrou cestu k rozvoji naší společnosti podle požadavků zákazníka."

Letos naše firma staví nový areál v obci Radonice, a to jen díky firemním úspěchům a velice rychle se rozrůstajícímu zázemí, které umožnilo zvětšit a přibrat nové lidi i na naší další pobočce na Hluboké.
Yanfeng - Global Automotive Interiors KUNSTSTOFF-FRÖHLICH GmbH Phillips-Medisize KOSTAL Group Adient Dura Automotive Faurecia SENCO Příbram WSM – Walter Solbach Metallbau GmbH | Qualität in Metall